Webové prezentace

Postaráme se o vaši online prezentaci

Pojďme společně vybudovat profesionální webovou prezentaci, za kterou se nebudete stydět.

Takovou, která vám navrátí svoji investici, přivede nové potenciální klienty a udělá vaši společnost ještě silnější.

S námi je to jednoduché, společně se podíváme na to, jak funguje celý náš proces.

JSME DOSTUPNÍ VŠEM Z JAKÉKOLI LOKALITY V ČR
konzultace zdarma
Postaráme se o kompletní provoz vašeho webu
Domény
E-maily
Webhosting
SSL
GDPR 

Jak ty „internety“ vlastně stavíme?

WEBOVÉ STRÁNKY NA TISÍC ZPŮSOBŮ

Jsme schopni kompletně zrealizovat jakékoli webové stránky, od One‐page prezentace přes internetový magazín až po tvorbu internetového obchodu.

BEZ RESPONZIVNÍHO DESIGNU ANI RÁNU

Pamatujete dvě odlišné verze — stránky pro desktop a mobilní zařízení? Od této chvíle na to rychle zapomeňte. Responzivní design se přizpůsobí kterémukoli zařízení.

UNIKÁTNÍ DESIGN = ŽÁDNÁ TUCTOVKA

Každý náš web je originál, do kterého vkládáme nejen svoji kreativitu, ale také moderní trendy designu a určitá grafická pravidla. Ano, děláme internetový svět krásnější.

NAŠE WEBY MUSÍ UMĚT PRODAT

Soustředíme se především na funkční a jednoduché www stránky. Víme jak oslovit našeho návštěvníka a proto mu servírujeme obsah, který ho bude skutečně zajímat.

DĚLÁME TO "SEO FRIENDLY"

SEO není nepřítel. Je to především o vzájemné symbióze, něco jako příroda kolem nás. Děláme vše pro to, abychom podpořili růst našich plodů, které nám následně zajistí dobrou sklizeň. Chceme být na předních pozicích vyhledávačů? Chceme!!!

BEZPEČNOST NÁM NENÍ LHOSTEJNÁ

Víte, že např. WordPress čelí denně až 300 mil. útokům? Kterýkoli web na internetu se objevit v hledáčku webových odstřelovačů, proto vám vždy ušijeme neprůstřelnou vestu na míru, aby vaše data zůstala maximálně zabezpečena. I v tom se oproti naší konkurenci lišíme.

Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoli myšlenkou

Chcete zvýšit počet objednávek a zákazníků?
Chcete web, který vydělává?

ZVOLTE NÁS, BUDETE NADŠENI

Základem je redakční systém Wordpress

1

Silný potenciál systému

Redakční systém WordPress se neustále vyvíjí jako živý organismus. Víte, že v tuto chvílí již pohání 27% webových stránek po celém světě?

2

Modularita a flexibilnost

Díky bohaté nabídce modulů máme volnou ruku a jsme schopni vyhovět vašim speciálním požadavkům. Z vašeho webu uděláme jakýkoli online portál a bereme to jako super výzvu.

3

Snadná dostupnost

Spravujte své stránky třeba z mobilního telefonu. Připojte se z kteréhokoli místa a zařízení, stačí vám pouze internetový prohlížeč.

4

Milován Googlem

WordPress byl navržen tak, aby jej vyhledávače milovaly. Díky tomu je jednodušší získat lepší hodnocení oproti jiným CMS. Co více si přát?

5

Vysoká bezpečnost

S oblíbeností roste i počet útoků na WordPress. Proto vývojáři mysleli i na bezpečnost jádra celé platformy, kterou my ještě více posilujeme.

6

Jednoduchá správa

Vkládat nové příspěvky a produkty je stejně tak obtížné, jako např. práce s MS Word. Nechybí ani čeština.

Slovo „hotovo“ je pouze převlečený začátek

STATISTIKY A PRŮBĚŽNÁ ANALÝZA

Kolik návštěvníků za den jsme přivedli na web, jaké jsou hodnoty konverzí, na která klíčová slova se nacházíme ve vyhledávačích a další otázky, na které v tom nejhorším scénáři neznáte odpovědi. Proto pravidelně provádíme sběr informací a zpracováváme report, který nám společně umožňuje mít vaši internetovou prezentaci plně pod kontrolou.

SPRÁVA A VÝVOJ WEBU

Zaměřujeme se na fakta, která nám pomohou posunout se vpřed. Nyní je v naší režii pečovat o vaši prezentaci tak, aby napříč internetem jenom prosperovala. Stanovíme si požadavky a cíle, kterých chceme dosáhnout a navrhneme optimální řešení, jak zvýšit vaši obchodní výkonnost, která zachová vaší investici a vytvoří nové potenciální klienty.

PROVOZ A ÚDRŽBA

Díky našemu komplexnímu řešení neplatíte žádné budoucí poplatky za doménu a webhosting navíc, tato částka je již zahrnuta v ceně za měsíční správu své online prezentace.

JSME VÁM KDYKOLI K DISPOZICI

Jsme tu nepřetržitě pro všechny z vás, abyste se na nás mohli kdykoli s čímkoli obrátit. V případě potíží jsme schopni problém vyřešit ještě ten samý den. Neváhejte nás proto ihned oslovit.

Výběr z našich referencí

VMP stavební technika s.r.o.
Webové stránky INDIVIDUAL
Distributor významných světových značek v odvětví stavebních strojů a mnoho dalšího.
Tempora Fences s.r.o.
Webové stránky INDIVIDUAL
Přední výrobce tahokov, hliníkových a kovaných oplocení v České republice.
Autoservis Kalibán
Webové stránky PRO
Nabízíme kompletní autoservis veškerých vozidel se širokou škálou služeb.
KONTAKTUJTE NÁS
Marketing | Tvorba webů | Internetové obchody | PPC reklama | Správa sociálních sítí | Google ověření firmy | Grafické práce | Zabezpečení SSL | 3D prohlídky | Promo video
KONZULTACE ZDARMA
© 2024 FORMEDIA CZ s.r.o.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram