Správa sociálních sítí
Využijme potenciál, o kterém se Vám ani nesnělo

Nerozumíte sociálním sítím a nevíte, proč by se na nich měla Vaše firma prezentovat? Nebojte se sociálních sítí, s námi je to jednoduché. Vytvoříme nebo převezmeme Váš sociální profil a veškerou správu sociálních sítí zařídíme zcela za Vás. Ušetřený čas můžete věnovat třeba svým zákazníkům.
Správa sociálních sítí - Formedia.cz marketing

Pojďme se společně podívat, proč využít služeb sociálních sítí

Nezastavitelný trend století

Jen Facebook využívá celkem čtvrtina světové populace a denně se tak přihlásí přes 1,25 miliardy uživatelů. Celkový počet uživatelů na Facebooku v ČR činí přes 45% populace.

Přímá komunikace s lidmi

Komunikace je velice důležitá, klienti mohou přímo oslovit Vaši společnost, stejně jako Vy je a tím získat informace z první ruky. Budujte mezi sebou lidský a přátelský vztah, můžete snadno zjistit jejich potřeby a názory.

Marketing levně a efektivně

Stačí jen vyplnit pár jednoduchých údajů a stanete se součástí sítě zcela zdarma. Vytvořte zajímavý příspěvek a získejte zcela nové klienty za nulové náklady. Nic tím neztratíte, pouze získáte.

Cílené oslovení potenciálních klientů

Vytvořte strategii a dostaňte se do podvědomí nových uživatelů. Budujte svůj branding vynikněte oproti své konkurenci. Využijte sociálních PPC nástrojů a oslovujte jen cílenou skupinu lidí.

Linkbuilding a zvýšení návštěvnosti webu

Sociální sítě mají přímý vliv na SEO a přivádění cílené návštěvnosti. Těžko naleznete lepší způsoby, jak si vybudovat tak snadno nové zpětné odkazy. Jedná se o moderní, levnou a efektivní formu linkbuildingu s velkou budoucností.

Rychlost šíření informací bez nákladů

Informace na sociálních sítí se šíří jako lavina. Sdělte uživatelům věc, která je bude zajímat a jen sledujte, jak si informaci mezi sebou navzájem vyměňují. Buďte však obezřetní, tak jako ty pozitivní se stejně rychle šíří i ty negativní informace.

PPC na sociálních sítích

Víte, že i sociální sítě mají své PPC reklamní systémy? Spustíme Vám reklamní kampaně i na sociálních sítích jako Facebook, Instagram, Twitter a dalších.

Ano, vytvořit si vlastní sociální profil není složitou záležitostí, avšak málokdo ví …

Jak efektivně spravovat Váš sociální profil

Převezmeme Váš profil na sociální síti, případně jej zdarma vytvoříme a přizpůsobíme jej na míru Vašich požadavků a očekávání Vašich (potenciálních) zákazníků.

Jak využít sociální sítě

Příspěvky, události, komentáře, akce.. Vše za Vás obstaráme. Mějte sociální sítě bez starostí a pod kontrolou zkušených specialistů.

Jak propojit sociální sítě s www stránkami

Propojíme Vaše sociální sítě s webovými stránkami a začneme budovat kvalitní zpětné odkazy, které Vám zajistí vyšší návštěvnost a lepší SEO.

Jak komunikovat s uživateli

Nebojte se komentářů Vašich klientů a uživatelů, pomohou nám posunout se dál.. Chceme přeci znát jejich názory.

Jak zpropragovat Vaši firmu

Bez propagace to nejde. Víme, jak nastavit kampaně s cílem oslovit co nejvíce návštěvníků. Chceme přeci, aby o Vás bylo více vidět.

Jak analyzovat naše výkony

Pravidelně vyhodnotíme výkony Vašich sociálních sítí, současné trendy a nastavíme jim ten správný směr.

Spravujeme tyto sociální sítě

Facebook - správa sociálních sítí - Formedia.cz Hradec Králové

Facebook

Kdo není na Facebooku, jako by nebyl, a případě firem to platí dvojnásobně. Sdílejte cokoli nebo zveřejněte reklamu na základě zájmů uživatele a jeho chování. Vaše konkurence již pravděpodobně sklízí plody úspěchu, buďte to nyní i Vy.

Twitter - správa sociálních sítí - Formedia.cz Hradec Králové

Twitter

Dostávejte aktuální informace v reálném čase o tématech, která Vás skutečně zajímají a to samé opětovně do sociální sítě Twitter vracejte. Nechte si ušít informace na míru, budujte značku a komunikujte s uživateli.

Google plus - správa sociálních sítí - Formedia.cz Hradec Králové

Google Plus

Sociální alternativa Facebooku od společnosti Google nabízí zcela nové možnosti nejen pro osobní využití, ale také pro firmy. Proberte s komunitou společné zájmy a cíle, zapojte se do konverzací a mějte neustálý přehled o životě kolem Vás.

Instagram - správa sociálních sítí - Formedia.cz Hradec Králové

Instagram

Relativně mladá sociální síť zaměřená na mobilní platformy. Sdílejte fotografie a videa, Váš denní příběh, streamujte live video a sledujte další příspěvky uživatelů z celého světa. Výhodou je jednoduchost.

LinkedIn - správa sociálních sítí - Formedia.cz Hradec Králové

Linkedin

První profesní sociální síť s níž budete mít neustálý přehled ve světě podnikání. Najděte lidi, společnosti, pracovní příležitosti a další. Budujte svoji značku online. Přes 600 tis. uživatelů v Čr a počet neustále roste.

Pinterest - správa sociálních sítí - Formedia.cz Hradec Králové

Pinterest

Máte zajímavý nápad, nebo se necháte inspirovat nápady druhých? Uložte si na nástěnku vše, co Vás na webu zaujme. Pinterest je celosvětový katalog nápadů, který si prostě zamilujete.

Jak proběhne náš společný proces

  • Na počátku se zrodila myšlenka …

    Společně navrhneme hlavní myšlenku a poselství sociálního profilu a ujasníme si, kdo bude Váš profil spravovat. Svěřte správu vašeho profilu odborníkům, které to baví a soustřeďte se na své podnikání.

  • … vybudovali jsme kvalitní sociální zázemí …

    Založíme atraktivní profil a vytvoříme pro něj profesionální grafiku, která zaujme. Na vašem profilu nebudou chybět kreativní popisky, informace o firmě či produktech/službách. Vytvoříme první příspěvky.

  • … ale co bude následovat dál?

    V naší režii váš profil jen pokvete. Budeme se o něj starat jako o vlastní a nikdo nepozná, že se o Váš profil stará 3 strana. Případně Vám předáme hotový profil spolu s radami, jak s ním efektivně a správně pracovat.

Navážeme komunikaci s Vašimi potenciálními zákazníky

Pojďme si otevřeně promluvit o Vašich plánech a představách, domluvme si nezávaznou konzultaci v příjemném prostředí zcela zdarma.

Mohlo by Vás zajímat

- Marketing -

Marketing

Nabízíme bezplatnou konzultaci marketingového řešení na míru pro Vaší firmu a navrhneme Vám optimální řešení komplexní online prezentace napříč internetem.