SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Využijme potenciál, o kterém se vám ani nesnilo

Nerozumíte sociálním sítím a nevíte, proč by se na nich měla vaše firma prezentovat?

Nebojte se sociálních sítí, s námi je to jednoduché. Vytvoříme nebo převezmeme váš sociální profil a veškerou správu sociálních sítí zařídíme zcela za vás.

Ušetřený čas můžete věnovat třeba svým zákazníkům.

JSME DOSTUPNÍ VŠEM Z JAKÉKOLI LOKALITY V ČR
konzultace zdarma

Pojďme se společně podívat, proč využít služeb sociálních sítí

NEZASTAVITELNÝ TREND STOLETÍ

Jen Facebook využívá celkem čtvrtina světové populace a denně se tak přihlásí přes 1,25 miliardy uživatelů. Celkový počet uživatelů na Facebooku v ČR činí přes 45% populace.

PŘÍMÁ KOMUNIKACE S LIDMI

Komunikace je velice důležitá, klienti mohou přímo oslovit vaši společnost, stejně jako Vy je a tím získat informace z první ruky. Budujte mezi sebou lidský a přátelský vztah, můžete snadno zjistit jejich potřeby a názory.

MARKETING LEVNĚ A EFEKTIVNĚ

Stačí jen vyplnit pár jednoduchých údajů a stanete se součástí sítě zcela zdarma. Vytvořte zajímavý příspěvek a získejte zcela nové klienty za nulové náklady. Nic tím neztratíte, pouze získáte.

CÍLENÉ OSLOVENÍ POTENCIÁLNÍCH KLIENTŮ

Vytvořte strategii a dostaňte se do podvědomí nových uživatelů. Budujte svůj branding a vynikněte oproti své konkurenci. Využijte sociálních PPC nástrojů a oslovujte jen cílenou skupinu lidí.

LINKBUILDING A ZVÝŠENÍ NÁVŠTĚVNOSTI WEBU

Sociální sítě mají přímý vliv na SEO a přivádění cílené návštěvnosti. Těžko naleznete lepší způsoby, jak si vybudovat tak snadno nové zpětné odkazy. Jedná se o moderní, levnou a efektivní formu linkbuildingu s velkou budoucností.

RYCHLOST ŠÍŘENÍ INFORMACÍ BEZ NÁKLADŮ

Informace na sociálních sítí se šíří jako lavina. Sdělte uživatelům věc, která je bude zajímat a jen sledujte, jak si informaci mezi sebou navzájem vyměňují. Buďte však obezřetní, tak jako ty pozitivní se stejně rychle šíří i ty negativní informace.
PPC na sociálních sítích
Víte, že i sociální sítě mají své PPC reklamní systémy? 
Spustíme vám reklamní kampaně i na sociálních sítích jako Facebook, 
Instagram, Twitter a dalších.

Ano, vytvořit si vlastní sociální profil není složitou záležitostí, avšak málokdo ví…

JAK EFEKTIVNĚ SPRAVOVAT VÁŠ SOCIÁLNÍ PROFIL

Převezmeme váš profil na sociální síti, případně jej zdarma vytvoříme a přizpůsobíme jej na míru vašich požadavků a očekávání vašich (potenciálních) zákazníků.

JAK PROPOJIT SOCIÁLNÍ SÍTĚ S WWW STRÁNKAMI

Propojíme vaše sociální sítě s webovými stránkami a začneme budovat kvalitní zpětné odkazy, které vám zajistí vyšší návštěvnost a lepší SEO.

JAK ZPROPRAGOVAT VAŠI FIRMU

Bez propagace to nejde. Víme, jak nastavit kampaně s cílem oslovit co nejvíce návštěvníků. Chceme přeci, aby o vás bylo více vidět.

JAK VYUŽÍT SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Příspěvky, události, komentáře, akce.. Vše za vás obstaráme. Mějte sociální sítě bez starostí a pod kontrolou zkušených specialistů.

JAK KOMUNIKOVAT S UŽIVATELI

Nebojte se komentářů vašich klientů a uživatelů, pomohou nám posunout se dál.. Chceme přeci znát jejich názory.

JAK ANALYZOVAT NAŠE VÝKONY

Pravidelně vyhodnotíme výkony vašich sociálních sítí, současné trendy a nastavíme jim ten správný směr.

Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoli myšlenkou

Chcete zvýšit počet objednávek a zákazníků?
Chcete web, který vydělává?

ZVOLTE NÁS, BUDETE NADŠENI

Jak proběhne náš společný proces

1

Na počátku se zrodila myšlenka…

Společně navrhneme hlavní myšlenku a poselství sociálního profilu a ujasníme si, kdo bude váš profil spravovat. Svěřte správu vašeho profilu odborníkům, které to baví a soustřeďte se na své podnikání.

2

… vybudovali jsme kvalitní sociální zázemí…

Založíme atraktivní profil a vytvoříme pro něj profesionální grafiku, která zaujme. Na vašem profilu nebudou chybět kreativní popisky, informace o firmě či produktech/službách. Vytvoříme první příspěvky.

3

… ale co bude následovat dál?

V naší režii váš profil jen pokvete. Budeme se o něj starat jako o vlastní a nikdo nepozná, že se o váš profil stará 3 strana. Případně vám předáme hotový profil spolu s radami, jak s ním efektivně a správně pracovat.

Spravujeme tyto sociální sítě

FACEBOOK

Kdo není na Facebooku, jako by nebyl, a v případě firem to platí dvojnásobně. Sdílejte cokoli nebo zveřejněte reklamu na základě zájmů uživatele a jeho chování. Vaše konkurence již pravděpodobně sklízí plody úspěchu, buďte to nyní i Vy.

TWITTER

Dostávejte aktuální informace v reálném čase o tématech, která vás skutečně zajímají a to samé opětovně do sociální sítě Twitter vracejte. Nechte si ušít informace na míru, budujte značku a komunikujte s uživateli.

LINKEDIN

První profesní sociální síť s níž budete mít neustálý přehled ve světě podnikání. Najděte lidi, společnosti, pracovní příležitosti a další. Budujte svoji značku online. Přes 600 tis. uživatelů v Čr a počet neustále roste.

INSTAGRAM

Relativně mladá sociální síť zaměřená na mobilní platformy. Sdílejte fotografie a videa, Váš denní příběh, streamujte live video a sledujte další příspěvky uživatelů z celého světa. Výhodou je jednoduchost.

PINTEREST

Máte zajímavý nápad, nebo se necháte inspirovat nápady druhých? Uložte si na nástěnku vše, co Vás na webu zaujme. Pinterest je celosvětový katalog nápadů, který si prostě zamilujete.
KONTAKTUJTE NÁS
Marketing | Tvorba webů | Internetové obchody | PPC reklama | Správa sociálních sítí | Google ověření firmy | Grafické práce | Zabezpečení SSL | 3D prohlídky | Promo video
KONZULTACE ZDARMA
© 2024 FORMEDIA CZ s.r.o.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram