FORMEDIA — naše služby

FORMEDIA CZ Hradec Králové
Marketing

Nabízíme bezplatnou konzultaci marketingového řešení na míru pro Vaší firmu. Díky našim zkušenostem v marketingu se o Vás komplexně postaráme a navrhneme Vám optimální řešení, které bude fungovat. Odlište se od konkurence a naplňte očekávání Vašich zákazníků.

FORMEDIA CZ Hradec Králové
Tvorba www stránek

Pojďme společně vybudovat profesionální webovou prezentaci, za kterou se nebudete stydět. Takovou, která Vám navrátí svoji investici, přivede nové potenciální klienty a udělá Vaši společnost ještě silnější. S námi je to jednoduché, společně se podíváme na to, jak funguje celý náš proces.

FORMEDIA CZ Hradec Králové
Tvorba internetových obchodů

Plánujete internetový prodej prostřednictvím E‐shopu s jednoduchou správou a se zachováním nízké ceny i pro běžného uživatele? Vyžadujete dostupnost svého obchodu z kteréhokoli místa po celém světě z různých zařízení? Jste řemeslník, knihkupec, maloobchodník se spotřebním zbožím nebo velkovýrobní firma? Máme pro Vás řešení, které Vás přesvědčí o tom, jak je celý proces jednoduchý..

FORMEDIA CZ Hradec Králové
Správa PPC reklam

Prokliková reklama (Pay per click), nazývaná také výkonová reklama, přivede na váš web nové zákazníky. Jde přesně zacílit a ještě přesněji změřit, takže za ni neutratíte ani korunu zbytečně. S její pomocí nabídnete svůj produkt, službu v tom nejlepším okamžiku – když to lidé aktivně hledají.

FORMEDIA CZ Hradec Králové
Správa sociálních sítí

Nerozumíte sociálním sítím a nevíte, proč by se na nich měla Vaše firma prezentovat? Nebojte se sociálních sítí, s námi je to jednoduché. Vytvoříme nebo převezmeme Váš sociální profil a veškerou správu sociálních sítí zařídíme zcela za Vás. Ušetřený čas můžete věnovat třeba svým zákazníkům.

Správa sociálních sítí - Formedia.cz marketing

FORMEDIA CZ Hradec Králové
Google ověření firmy

Zobrazíme Vaši firmu v momentě, kdy Vás lidé googlují nebo jen brouzdají po mapách. Řekneme jim, čím se zabýváte, jaká je Vaše otevírací doba, jaké jsou Vaše webové stránky a jakým způsobem Vás snadno a rychle oslovit. Jak ve vyhledávači google, tak na Google maps.